Odznak všestrannosti – postup do republikového finále

Obhajoba loňského postupu do Republikového finále v OV, tentokrát ale z fenomenálního prvního místa v kraji Letos na jaře jsme se opět s našimi všestrannými studenty zúčastnili soutěže v Odznaku všestrannosti. Do okresního kola jsme vyrazili se 13 studenty již 29.3. 2023 do Moravské Třebové. Počasí nám moc nepřálo, takže většina disciplín se musela konat uvnitř v tělocvičně namísto prostorného […]

Pohni se a cestuj s námi po světě

Poslední díl našeho projektu Vás tentokrát zavede do různých koutů světa. Zjistěte svoji měsíční pohybovou aktivitu a pokud jste se zapojili minule, můžete si ji porovnat s dubnovým výsledkem. Podaří se někomu z Vás dostat třeba až do Filipín? Klidně nám dejte vědět a drobná odměna Vás nemine:-)

Pravidla jsou stejná jako při cestování po ČRpouze začínáme 15. 5. 2021 a končíme 15. 6. 2021.

Záznamový arch si stáhněte zde do svého počítače a vydejte se s námi na cestu kolem světa.

Beseda s Ondřejem Moravcem

Myslíte, že víte o biatlonu a Ondřeji Moravcovi již vše? Můžete se přesvědčit, případně se držitele 3 olympijských medailí na něco doptat. Jistě dojde na zajímavosti ze zákulisí tohoto sportu. Těšíme se Vás! 

Beseda bude pro veřejnost streamována přes youtube – odkaz bude dostupný na FB a webových stránkách gymnázia cca 1 hodinu před začátkem besedy.

Pohni se a cestuj s námi po ČR

Víš, jak velká je tvoje pohybová aktivita za měsíc?

V našem projektu máš možnost to zjistita navíc se díky přepočtům tvé pohybové aktivity dostat virtuálně na různá místa naší republikykdyž covidová doba není zrovna nakloněná cestování. Možná tě dosažené místo natolik oslovíže ho budeš chtít navštívit i ve skutečnosti.