Přemýšlíš o studiu

jsi tu
správně

Nahlédněte do jednotlivých okýnek,
ať víte, na co se můžete těšit:

milion důvodů

proč se k nám přidat

Otevřenost nás
obohacuje

Nasloucháme, vzájemně se inspirujeme, hledáme partnery v reálném světě. Příklady táhnou a dávají růst.

Prostor
k seberealizaci

Zapoj se do programu Duke of Edinburgh’s Award, buď mluvčím třídy, organizuj Majáles, staň se lektorem vrstevnického programu, zorganizuj charitativní akci, matematickou soutěž nebo jinou událost.

Více než vědět

Nevytváříme pouze absolventy, pomáháme vytvářet osobnosti. Příprava na maturitní zkoušku je samozřejmá, příprava na vysokou školu je logická, ale cílem je příprava na život.

Chyba jako
příležitost

Chyba není konec, ale začátek. Chyba je přirozenou součástí učení, skrze kterou se posouváme dál.

Učíme se
nejen v lavicích

Klub Makers strhne techniky, Juliettes nadšence pro sborový zpěv, zájezdy za kulturou jsou pro ty, jimž je Tylův dům „malý“. Vodácký a lyžařský kurz, výměnné pobyty nebo zahraniční exkurze jsou některé z nezapomenutelných zážitků při studiu.

Respekt, spolupráce, angažovanost

Nevíme, jak bude v budoucnu svět vypadat, ale chceme ho spoluvytvářet diskusí, vzájemným respektem, angažovaností a podporou studentů v úsilí věci měnit.

další důvody

Výrazná profilace
předmětů

Získej vhled do oboru dříve než na vysoké škole. Na vyučované obory navazují tzv. „profesní“ předměty. Každý student si po druhém ročníku vybírá tři předměty, kterým se věnuje po dvou hodinách týdně v předposledním ročníku a tři hodiny týdně v posledním maturitním roce studia. Profesní předměty doplňují semináře určené pro přípravu na maturitní zkoušku.

Schody
ke vzdělání

Naše škola není snadným výtahem k úspěchu, ale nabízí cestu schůdek po schůdku vzhůru k výšinám vzdělání. (Ale výtah máme taky ;-))

Moderní
vybavení
budovy

Pro každého něco: 3D studio pro kreativní hlavy, nahrávací studio pro budoucí superstar, tělocvična a posilovna pro ty, co rádi endorfin v žilách, studovna pro myslitele, klubovna, laboratoře…

sipka

uchazeč

Komunikační a jazykové dovednosti

Práce v týmu a sociální dovednosti

Motivace k celoživotnímu rozvoji

Čtenářská a mediální gramotnost

IT dovednosti

Všeobecný rozhled a angažovanost

absolvent

Komunikační a jazykové dovednosti

Práce v týmu a sociální dovednosti

Motivace k celoživotnímu rozvoji

Čtenářská a mediální gramotnost

IT dovednosti

Všeobecný rozhled a angažovanost

co o nás říkají studenti?

přijď na den
otevřených
dveří

Přemýšlíš o studiu na gymnáziu, chceš si naši školu prohlédnout a získat odpovědi na své otázky? Navštiv nás při Dni otevřených dveří.

přihlaš se
na přípravný
kurz

Hlásíš se ke studiu čtyřletého nebo osmiletého oboru na naše gymnázium a chceš se dobře připravit na přijímací zkoušky? Pomůžeme ti v našich přípravných kurzech.

pravou k nám vkročíš, pravou i vykročíš

máš
otázku?

Nenašli jste informace, které jste hledali?
Chcete si domluvit individuální schůzku nebo máte jakýkoli další dotaz?
Napište nám.