Přípravné kurzy a přijímačky nanečisto

Gymnázium Polička připravuje pro zájemce o studium na SŠ přípravné kurzy z matematiky a z českého jazyka a literatury.

Přípravné kurzy jsou určeny pro uchazeče o čtyřletý (79-41-K/41 Gymnázium) i osmiletý (79-41-K/81 Gymnázium) obor studia. Tyto kurzy jsou určeny výhradně pro žáky, kteří v řádném termínu podají přihlášku ke studiu na naši školu a mají naši školu uvedenou na přihlášce na prvním místě.

Délka jedné lekce: 45 minut matematika a 45 minut český jazyk a literatura

Počet lekcí kurzu: bude upřesněn během podzimu 2024

Předpokládané termíny přípravných kurzů plus: budou stanoveny během podzimu 2024

Předpokládaný termín přijímaček nanečisto: bude stanoven během podzimu 2024

Použité testy na přijímačky nanečisto: několik posledních let nejsou z Cermatu k dispozici speciální testy pro přijímačky nanečisto a školy musí používat starší testy, které jsou na stránkách Cermatu k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet přijímačky nanečisto se vším (atmosféra testů ve škole i neznalost úloh), vyhněte se těmto konkrétním testům v domácí přípravě. V letošním školním roce použijeme následující testy: bude upřesněno během podzimu 2024

Cena za celý kurz: zdarma (pro žáky, kteří podají přihlášku na naši školu a mají naši školu uvedenou na přihlášce na prvním)

Termín pro přihlášení: do 20. 2. 2024 nebo do naplnění kapacit kurzů, registrace bude spuštěna po podání přihlášek. Registrační formulář bude zaslán na mailové adresy zákonných zástupců uvedené v přihlášce ke studiu.