V září se opět běhalo

I letos jsme se zúčastnili tradiční soutěže přespolní běh, konané v místním Liboháji. Tentokrát klasické zastoupení v kategorii starších žákyň a středoškolských chlapců rozšířilo překvapivě i družstvo středoškolských dívek. Ty nakonec dosáhly nejlepšího konečného umístění ze všech. Starší žákyně skončily hned v prvním, oblastním kole. Středoškolským chlapcům o pouhý bod unikl postup do krajského kola a skončili v okresním kole druzí za Moravskou Třebovou. Středoškolské dívky se probojovaly do krajského kola do Pardubic, kde bohužel nestačily na vítězné Pardubice. Přesto ale neudělaly ostudu a druhé místo jim patří právem. Děkujeme všem příznivcům běhu za účast.

Soutěžící: Amálie Dvořáková, Marie Andrlíková, Daniela Klímová, Adéla Biberlová, Magdaléna Komůrková, Kateřina Kusá, Vendula Andrlíková, Ivana Dernerová, Jan Vraspír, Adam Mach, Vojtěch Král, Jiří Šícha, Matěj Grundloch, Martin Chalupník

krajské kolo dívky SŠ: Barbora Groulíková, Nela Flídrová, Anežka Kysilková, Michaela Filipi, Nikol Maixnerová

Výsledky oblastního kola

Výsledky okresního kola