Volejbalový turnaj středních škol

Téměř po roce se do naší sportovní haly opět vrátil volejbalový turnaj středních škol, konkrétně ve čtvrtek 19. 10. 2023. Kategorie středoškoláků zahrnovala jak dívčí, tak i chlapecké týmy. My měly zastoupení v každém z nich.

Dívky se postavily proti soupeřkám ze Svitav, Litomyšle a Moravské Třebové. Chlapci měli o jednoho soupeře méně, utkali se s týmy ze Svitav a Moravské Třebové. Na hřišti jsme byli svědky krásných výměn, jasných výher a občasných chyb, ale především jsme cítili vášeň pro hru a touhu předvést co nejlepší výkon v rámci našich možností. V tom jsme určitě uspěli, i když jsme na první místo a postup do dalšího kola nedosáhli. Stejně jako loni chlapci obsadili druhé místo a dívčí tým skončil třetí. Všem zúčastněným patří dík.

Sestava dívek: Jiráňová Veronika, Mlynářová Aneta, Cihlářová Michaela, Kučerová Anežka, Boháčová Noemi, Kotvová Lucie, Kloudová Kateřina, Paclíková Kateřina

Sestava chlapců: Matouš Pavel, Baláš Ondřej, Sodomka Michal, Adamec Jáchym, Chadima Jáchym, Klusoň Štěpán, Bulva Michal, Dvořák Jan