Beseda s absolventy

Závěr školního roku patřil několika absolventům našeho gymnázia. Bývalí studenti sdíleli informace a zajímavosti o oborech, které studují.

Kam po maturitě – červen

Milí zájemci o pomaturitní studium, zde najdete aktuální informace nejen o dalších kolech přijímacího řízení na VŠ.

Kam po maturitě – květen

Milí zájemci o pomaturitní studium, je zde nové číslo newsletteru Kam po maturitě. V květnu můžete podat přihlášku na VŠPJ, FZS TUL, 4 fakulty UPCE, NF VŠE a další veřejné vysoké školy – celý přehled nejdete v našem článku a kalendáři zde. Mnoho vysokých škol ruší přijímací zkoušky, případně přijímají uchazeče bez zkoušek ve druhém kole. Aktualizovaný přehled najdete zde.  […]

Kam po maturitě – duben

Milí maturanti, zájemci o pomaturitní studium, zde najdete nové číslo newsletteru Kam po maturitě. V tištěné podobě je k dispozici u paní učitelky Trnkové.

Kam po maturitě – březen

Milí zájemci o pomaturitní studium, v březnovém newsletteru Kam po maturitě najdete informace nejen o přijímacích zkouškách na VŠ, ale i o termínech dnů otevřených dveří.

Absolventi studentům

V měsíci únoru proběhly dvě setkání současných studentů s absolventy gymnázia. Bývalí studenti přišli prezentovat vlastními slovy obory, které studují.

Kam po maturitě – únor

Milí nejen maturanti, blíží se termín odevzdávání přihlášek na vysokou školu, celou řadu podrobnějších informací naleznete zde: newsletter Kam po maturitě – únor

Kam po maturitě – leden

Milí maturanti, v lednovém čísle najdete podrobnější informace o obsahu a formě přijímacího řízení na VŠ.