Beseda o studiu psychologie na VŠ

Na konci září si na nás udělala čas naše absolventka Andrea Faltýnková a přišla se do hodiny profesního ZSV podělit se svými zkušenostmi studentky oboru psychologie.

Andrea je čerstvou držitelkou bakalářského titulu z psychologie na olomoucké Palackého univerzitě a studenty maturitních ročníků nechala nahlédnout do toho, jak je vysokoškolské studium psychologie organizováno, jak probíhá přijímací řízení a co je dobré udělat, aby byl člověk ke studiu tohoto velmi žádaného oboru přijat. Nezapomněla uvést, jaké jsou možnosti profesního uplatnění i jaké jsou její osobní první zkušenosti z praxe. Její povídání nadchlo řadu studentek, takže kdoví – možná se mezi nimi skrývá řada budoucích psycholožek.