Revitalizace klubovny+ workshop o architektuře

Díky podpoře SRPŠ a s přispěním prostředků, které si studenti gymnázia nastřádali organizací různých aktivit, bychom rádi zrealizovali revitalizaci studentské klubovny v prostorách přístavby školy tak, aby byla studentům příjemným prostorem k relaxaci a odpočinku. Oslovili jsme paní architektku Jitku Bidlovou, která pro studenty gymnázia připraví workshop, v rámci kterého se nejenom dozví, v čem spočívá práce architekta, ale hlavně se sami zapojí do praktického návrhu klubovny. Zajímavé nápady a postřehy studentů budou následně použity při realizaci samotného řešení.

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 25. června 2020 od 13.00 – 16.00 v prostorách klubovny.

Posbírejte nápady a přijďte si vyzkoušet, jak pracují architekti, a hlavně – přijdťe vytvořit si klubovnu tak, jak byste chtěli, aby vypadala.

Zápis na wokrshop je možný prostřednictvím formuláře na tomto odkaze.