DofE – čtrnáct ocenění pro naše studentky

Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu získalo čtrnáct našich děvčat. Čtyřmi bronzovými a pěti stříbrnými odznaky byly oceněny naše studentky na slavnostní ceremonii, která se konala 5. 2. v pardubickém Domě hudby. Dvě z nich (Anička Andrlíková a Anička Homolková) dokonce celou akci výborně moderovaly, za což jim patří velký dík.

Máme velkou radost, že se už několik let daří realizovat projekt i na našem gymnáziu, protože díky DofE se mohou studenti dostat k zajímavým aktivitám, vykročit z komfortní zóny, navázat nová přátelství a v neposlední řadě cestovat a naučit se překonávat překážky.

Minulý týden se s námi oceněné dofačky podělily o své zážitky při plnění jednotlivých aktivit na tradičním setkání Kafe s DofE. Děkujeme rovněž SRPŠ za finanční podporu.