Naše škola na 2. místě v hlasování amerických studentů

Na Loudoun International Summit v USA se v hlasování místních studentů o nejlepší prezentace cílů udržitelnosti OSN umístila delegace naší školy na 2. místě ze 17 výprav z celého světa.
Naše delegace ve složení Pavla Šafrová (2.A), Dorka Maděrová, David Šplíchal a Sam Witz (6.P) zde zastupovala Českou republiku, byla 15. 4. zahájena. 17 výprav ze 12 zemí zde sdílela zkušenosti s tím, jak se naplňují cíle udržitelnosti Organizace spojených národů v naší zemi.
Summit hostily střední školy v Loudoun County ve Virginii, nedaleko hlavního města Washingtonu. Studenti se zde setkali nejen s místními, ale i s delegacemi z Bosny, Estonska, Finska, Francie, Německa, Itálie, Libanonu, Polska, Jižní Afriky, Španělska, nebo Spojeného království.