Zájezd do Velké Británie

Ve školním roce 2018-2019 Gymnázium Polička připravuje pro své studenty zájezd do Velké Británie s možností strávit jeden den přímo ve škole s anglickými studenty. Zájezd je určen zejména letošním třídám 1.A, 2. A, 6.P a 5. P, případně i 4.P. (číst dál)

Zájezd bude zaměřen zejména na poznávání památek v Londýně a dalších významných městech (Oxford, Cambridge nebo Stratford upon Avon). Během zájezdu se studenti mohou rozhodnout, zda jim stačí vidět památku jen zvenku, nebo zda si připlatí za prohlídku v angličtině. Například Buckinghamský palác, který je během roku veřejnosti nepřístupný, bude zrovna v té době zpřístupněn. Ubytování je zajištěno v rodinách, aby studenti měli příležitost si promluvit s rodilými mluvčími.

S cestovní kanceláří CK Royal pojedeme potřetí a máme s ní výborné zkušenosti.

Pokud máte případné další dotazy, v příloze naleznete podrobnější informace nebo se obraťte na mě.

Erika Jiroušová

jirousovaatgympolicka [dot] cz