Příběhy našich sousedů – online přenos ve středu 9. 6. v 16.00

Dovolujeme si Vás pozvat na závěrečnou prezentaci projektu Příběhy našich sousedů, do kterého se v letošním náročném „covidovém“ roce společně se svými vrstevníky z obou poličských základních škol zapojily i dva týmy studentů gymnázia.

Studenti naslouchali vyprávění 6 pamětníků z našeho regionu a v jednotlivých týmech zaznamenali jejich vzpomínky z dětstvína válkustudiumsrpen 1968 nebo na 17. listopad 1989. Výstupy projektutj. rozhlasové reportáževideo a komikskteré se stanou součástí archivu Paměti národapředstaví mladí dokumentaristé v rámci slavnostní prezentace poličských Příběhů našich sousedůkterou se na poslední chvíli podařilo připravit „prezenčně“.

Sledujte online vysílání závěrečné prezentace ve středu 9. 6. v 16.00 hodin na webových stránkách Města Poličky: www.policka.org/zive