Poděkování od Charity

Máme velkou radost, když se dozvíme, že peníze získané v rámci různých žákovských aktivit pomáhají. Učí nás to být vnímavými ke svému okolí. Charita nás informovala o využití drobného příspěku pro její činnost a my se rádi o tuto radost podělíme..

Dobrý den,

ještě jednou chceme MOC poděkovat za dar 1500Kč, který jsme dostali od třídy kvinta 21.12.2023. Za darované peníze jsme zakoupili materiál a žehličku na enkanutisku (je to technika za pomocí žehličky, vosku a lesklého papíru). V příloze zasílám na první fotce balíček, který jsme za tuto částku pořídili a ostatní fotky jsou ukázka práce našich klientů. Jsme moc rádi, že na nás myslíte a podporujete naší službu AC dílen. Darem jste podpořili práci klientů s mentálním postižením, která má smysl. DĚKUJEME. Pokud budete chtít navštívit se studenty AC dílny, rádi vás tu provedeme a ukážeme naší práci.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Pecháčková, DiS.

vedoucí AC dílen