Den otevřených dveří VŠE – 21. 12. 2021

Milí zájemci o studium VŠE, 

rádi bychom vás pozvali na Den otevřených dveří Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE). Uskuteční se ONLINE v úterý 21. prosince 2021 od 14 do 17:15 h.

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Den otevřených dveří VŠE je ideální příležitostí zjistit, jak je to s mýty, které o VŠE kolují, co obnáší studium a jaký je studentský život. 

Den otevřených dveří VŠE proběhne formou živého online přenosu přímo ze školního studia, sledovat ho bude možné na speciálním webu. Během odpoledne se představí všech šest fakult, jejichž zástupci budou mimo jiné přímo odpovídat na dotazy studentů prostřednictvím chatu. Zájemci o studium ani letos nepřijdou o prohlídku kampusu či informace o studentských kolejích a možnosti studia v zahraničí… Přesný program a další podrobnosti zveřejňujeme průběžně na Facebooku Studuj na VŠE a na webu.

Víme, že výběr vysokoškolského studijního programu je jedním z nejzásadnějších rozhodnutí života. Budeme proto rádi, pokud pozvánku na náš den otevřených dveří nasdílíte na sociálních sítích Vaší školy nebo jakoukoli jinou formou tak, aby studenti 21. prosince mohli alespoň zprostředkovaně nasát atmosféru našeho kampusu a dozvědět se všechno podstatné pro správné rozhodnutí a krok vpřed. 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na Vás!

Za organizační tým

Mgr. Martina Mlynářová

Tisková mluvčí

Tel.: +420 731 124 440

Vysoká škola ekonomická v Praze
Prague University of Economics and Business
nám. W. Churchilla 4
130 67 Praha 3