Pěkné výsledky v krajském kole zeměpisné olympiády

Před měsícem jsme s radostí oznamovali postup čtyř našich borců ze síta okresního kola zeměpisné olympiády do kola krajského. I v letošních ztížených podmínkách rozhodně nezklamali a virtuálně si vybojovali pěkné výsledky.

V kategorii středních škol se Michal Jílek z 2.A probojoval na 10. místo. V nejnabitější a také bodově nejtěsnější kategorii Ckterá sdružuje osmáky a deváťáky se Jáchymu Chadimovi z kvarty podařilo proniknout na pěkné 7. místo.

Největší radost nám ale udělali naši nejmladší zástupcive které do budoucna vkládáme velké naděje. Naši primáni v kategorii D navázali důstojně na své úspěchy v okresním kole a v krajském (pro ně nejvyšším) získal Štěpán Jandl pozoruhodné 5. místo s velmi těsným rozestupem od medailové příčky a Petr Hradeckýkterý za ním na 7. místě příliš nezaostal.

Všem borcům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a jsme moc rádiže se všichni budou moci v zeměpisné olympiádě poměřovat s nejlepšími i  v dalších letech.