Oznámení o uzavření školy dne 27. listopadu 2023 z důvodu stávky zaměstnanců

Z důvodu konání stávky, do které se zapojí všichni nepedagogičtí a prakticky všichni pedagogičtí zaměstnanci gymnázia, bude naše škola dne 27. listopadu 2023 zcela uzavřena. S ohledem na to, že provoz školy není vzhledem k vysokému počtu zaměstnanců připojujících se ke stávce možno zajistit, uděluji na tento den pro studenty ředitelské volno.

Zaměstnanci školy se ke stávce rozhodli připojit nikoliv na základě iniciativy odborových organizací, ale především s ohledem na výhled podmínek ve školství, který se v posledních týdnech natolik zhoršil, že jej již nelze přehlížet.

V den stávky bude mimo provoz školní jídelna, zcela uzavřena bude také sportovní hala.

Důvody a vývoj pro připojení se k plné formě stávky byly studentům a zákonným zástupcům zaslány formou zprávy v KOMENS, případně je naleznete zde.

Děkuji za pochopení.

Josef Dvořák