Open Day MUNI 2019 – den otevřených dveří již 13. září!

Zájemci – nezapomeňte se registrovat!

Událost je primárně určena středoškolským zájemcům o studium na Masarykově univerzitě. V pátek 13. září 2019 od 9 hodin se zájemcům otevře 8 fakults výjimkou lékařské fakulty, která se uchazečům letos poprvé představí v rámci vlastního dne otevřených dveří v sobotu 30. listopadu. Program Open Day je plně v režii studentských koordinátorů, návštěvníci získají například informace k přijímacímu řízení, nové studijní nabídce a především na vlastní oči poznají fakulty Masarykovy univerzity. V rámci jednoho dne je možno navštívit až tři místa, kromě fakult je možné se seznámit s aktivitami mimofakultních pracovišť jako CEITEC, CPS, Kariérní centrum, Centrum zahraniční spolupráce či středisko Teiresiás. Registrace možná od pátku 23. srpna na webu openday.muni.cz.