Milí maturanti, zpozorněte a čtěte dále!

Předkládám významné informace pro Vás – maturanty a zájemce o studium na VŠ z www.casopis.kampomaturite.cz. :

Kde začít? Ideálním pomocníkem jsou e-booky. Zjistíte v nich všechno, co vás zajímá k danému oboru nebo k maturitě – termíny, testy, odpovědi na nejčastější dotazy.

Nevíte ještě, na jakou školu byste chtěli pokračovat? Přečtěte si náš článek, jak vybrat vysokou školu. Na mnoho oborů se navíc můžete dostat úplně bez přijímaček nebo vám mohou být prominuty – přehled pro daný rok najdete na www.VysokeSkoly.com nebo v našem článku.

Chcete maturovat z cizího jazyka nebo matematiky? U matematiky a němčiny je "úmrtnost" kolem 20 % maturantů, vyzkoušejte testy CERMAT z minulých let a ujasněte si to.

Maturitní otázky, okruhy i čtenářské deníky seženete na www.Seminarky.cz a www.Ctenarsky-denik.cz. Téměř všechny učebnice k přijímačkám a maturitě pak dostanete v našem e-shopu www.KamPoMaturite.cz.

21 let připravujeme maturanty v prezenčních kurzech. Od října zahajujeme nulté ročníky – přípravné kurzy k přijímačkám na nejobtížnější obory. Psychologie s šancí na přijetí kolem 4 % nebo medicína s 20 – 30 % úspěšných uchazečů o studium? Naši lektoři připravili úspěšně stovky studentů před vámi. Prezenční kurzy k přípravě na maturitu z češtiny, angličtiny nebo matematiky zahájíme v lednu.

Důležité termíny:

listopad – uzávěrka přihlášek na některých uměleckých oborech

prosinec – uzávěrka přihlášek k jarnímu běhu státní maturity, 1. termín NSZ SCIO

leden – dny otevřených dveří většiny vysokých škol

únor, březen – uzávěrka přihlášek většiny veřejných VŠ

duben, květen – talentové a praktické zkoušky např. pedagogických nebo zdravotnických fakult, termín konání TSP na MU, písemné a praktické zkoušky profilové i společné části maturity

červen – přijímací zkoušky většiny VŠ

Doporučené učebnice:

Stáhněte si zdarma naše e-booky – jak udělat maturitu, přijímačky na nejžádanější obory a další

Učebnice k maturitě

Učebnice k přijímacím zkouškám

Přípravné kurzy