Medikemp pro zájemce o studium medicíny na Lékařské fakultě UK v Hradci Králové – pro žáky 2. a 3. ročníků

Od 22. března mají zájemci možnost se přihlásit na hradecký Medikemp na LF HK, který se letos koná 25.–28. srpna.

V rámci Medikempu studenti zažijí na pracovištích fakulty a Fakultní nemocnice Hradec Králové čtyři dny plné praktických ukázek v laboratořích, pitevnách i na operačním sále, trénink na simulátorech, fantomech a pomůckách. Chybět nebude ani zábavný odpočinkový program. To všechno společně s mediky a medičkami a vyučujícími LF HK.

Přihlásit se mohou studenti 2. a 3. ročníků všech typů gymnázií a zdravotnických lyceí ve školním roce 2021/2022, kterým je nejméně 18 let (dosažení tohoto věku nejpozději do 24.8.2022). K přihlášce studenti doloží prospěch za 1. pololetí školního roku 2021/2022 a krátké motivační video.

Cena Medikempu je 600 Kč (v ceně jsou 3 snídaně a 3 obědy), je také možné pro účastníky kurzu zajistit ubytování na kolejích (3 noci) za 750 Kč.

Více informací https://www.lfhk.cuni.cz/Dalsi-vzdelavani/Seminare-a-kurzy/Podzimni-kemp-Medikemp-2022/Medikemp-Zakladni-informace/