#GYM#100#FEST#3

Mezi služebně starší kapely určitě patří Sen pany Otty. Vznikla v roce 1998. Tehdy se na poličském gymnáziu sešli v prvním ročníku LacmánekČechKapr a Vodečka. Při společných cestách na oběd za divokého prozpěvováni Původního Bureše a Znouzecnosti dostal Lacmánek neodolatelnou touhu naučit se hrát na kytaru. Nablízku se vyskytující  Vodečka ho  naučila první tři akordy. (číst dál)

Dál už to šlo skoro samo – Lacmánek s Čechem nevynechali jedinou příležitostaby vzali kytary a hráli: kdekolijakkolicokoli.

V červnu roku 1999 se konala v poličském Tylově domě přehlídka poličských kapel a hudebních uskupení. Lacmánek tehdy ukecal Čechaže tam vystoupí taky a zahrají na akustiky pět  Čechových písní – Podivný stavy IIIBarákMichalNázev  „kapely“ byl více než symbolický – No Future . Duo hudebníkůz nichž Lacmánek  hrál na kytaru přesně 4 měsíce a neuměl ani baréčka   sklidilo víceméně úspěch a základ pro dny příští byl položen.

Po prázdninách začalo již regulérní zkoušení. To už Čech s Lacmánkem nehráli  sami – v jedné třídě poličské Zušky každý pátek zkoušel i  Kapr na akordeon a Mája na bubínek – djembe. Jelikož to už nevypadalo na no futurekapela se dle plakátu Lenky Sauerové  přejmenovala  na Sen pana Otty. První regulérní dokonce hned dvojkoncert byl 13.listopadu 1999 na Jordáně na Podzimním bále Zuš a  v hospodě Na Krétě. 

V září roku 2000 byla otevřena zkušebna v Tylově domě a SPO začal zkoušet tam rozšířen o Peťku a housličky a Vodečku na druhý bubínekkterý  suploval  Májukdyž jí  někdy ze školy ujel stop. Tak nějak pozvolna začal Čech měnit akustiku za elektrikuVodečka zůstala natrvalo jako druhá bubenice. Tylák se ale začal záhy opravovat a tak luxusní zkušebna zmizela v nenávratnu.

Na podzim  2002 se Mája vdala a budoucí malý bubeník Kuba  se narodil v srpnu 2003. Čech definitivně zakotvil u elektrické kytary a Vodečka přestal jeden bubínek stačit a tak přesedlala na stoličku za klasickou velkou bicí soupravu. Lacmánek převzal od Kapra akordeonkterý střídá s kytarou. Mihi začal na basu tvrdit muziku a Sen pana Otty od té doby vystupuje na různých koncertech a festivalech až dodnes.

https://bandzone.cz/senpanaotty