Fyzikální olympiáda 2017/2018

Také v letošním školním roce se žáci naší školy účastnili fyzikální olympiády. A jako již tradičně s velkým úspěchem! Nejlepšího výsledku dosáhl Jakub Lorenc (6.P), který jasně zvítězil v krajském kole v kategorii C (žáci šestých ročníků osmiletých a druhých ročníků čtyřletých gymnázií).

V kategorii D (žáci pátých ročníků osmiletých a prvních ročníků čtyřletých gymnázií) obsadil 4. místo v krajském kole Martin Kysilka (1.A), 9. místo Martina Hromádková (1.A) a 15. místo Richard Vrátný (1.A). V kategorii E (žáci čtvrtých ročníků osmiletých gymnázií a devátých tříd základních škol) proběhlo nejprve okresní kolo ve Svitavách, ve kterém obsadil 3. místo Dan Nguyen (4.P) a 4. místo Aleš Jílek (4.P), oba postoupili do krajského kola, které se konalo v Pardubicích, kde se Dan Nguyen umístil na 7. místě a Aleš Jílek na 10. místě. V kategorii F (žáci třetích ročníků osmiletých gymnázií a osmých tříd základních škol) se koná pouze okresní kolo a v něm obsadil 5. místo Jakub Andrlík (3.P). Všem úspěšným účastníkům moc děkuji za vynikající reprezentaci naší školy v této krásné, ale velmi náročné soutěži!

Mgr. Jan Sigl

Výsledky krajského kola kategorie C

Výsledky krajského kola kategorie D

Výsledky krajského kola kategorie E

Výsledky okresního kola kategorie E

Výsledky okresního kola kategorie F