Erasmus+ – Čekání na blizard

Nic moc se nemění. Stále „red alert“. Škola zrušená, takže sedím v pokoji u domácích úkolů. Dopoledne jsem si dovolil malou vycházku k moři. Asi dvě hodiny v ostrém větru a vánici. Byla to celkem výzva, ale každopádně zajímavá. Jinak čas využívám ke konverzaci s hostitelskou rodinou a včera večer jsem navštívil divadelní představení na blízké nezávislé scéně. Bylo to velmi Irské. Hra Holy Mary o dvou dívkách, které se připravují na první svaté přijímání. Autorem je známý spisovate knih pro děti a mládež Eoin Colfer. Byl osobně přítomen. Byla to velká legrace, ale i se smutnými momenty a navíc skvěle zahrané. Herečky používaly různé akcenty, takže jsem se snad i vzdělal.

Letiště je stále uzavřené a od tří odpoledne není doporučeno vycházet ven – čekáme na blizard (jmenuje se Ema).