DofE ceremonie v Pardubicích

V pondělí 6.2.2023 se v Pardubicích v sále Jana Kašpara uskutečnila bronzovo-stříbrná DofE ceremonie, kde bylo oceněno 5 našich Dofáků. Stříbrné ocenění  z rukou pana radního pro školství Josefa Kozla a koordinátorky Lisy Kořínek převzala Veronika Klimešová. Bronzové medaile získali Aneta Justová, Kateřina Kotvová, Lenka Hrubá a Kryštof Klepárník. Mezi aktivity oceněných patřilo například doučování dětí, vaření, pečení, hra na klavír, na trubku, atletika, jízda na kole, tanec či práce pro hnutí Fridays for Futur. Speciální cíl, který se podařil splnit Kryštofu Klepárníkovi, byla jeho cesta do Santiaga de Compostela.

Celou pondělní ceremonií prováděly naše studentky Anna Andrlíková a Anna Homolková, které jsou také nadšené Dofačky a DofE se věnují i jako ambasadorky.

Všem oceněným moc gratulujeme a přejeme mnoho vytrvalosti a také radosti při plnění dalších úrovní. Jsme rádi, že program DofE je již dlouhodobě součástí života na naší škole.

Barbora Pejcharová