DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – 2. PROSINCE 2021

Zájemce o studium a veřejnost zveme k návštěvě školy s osobní účastí. Den otevřených dveří se uskuteční ve čtvrtek 2. prosince 2021 od 14:00 do 17:00. Živě jej můžete sledovat i na Youtube – víc informací v článku.

Mimořádná opatření nám umožňují, aby Den otevřených dveří proběhl s osobní účastí. Prosíme všechny o dodržení všech stanovených podmínek, z nichž ta nejzákladnější je zodpovědnost každého z nás. Prosíme Vás tedy, abyste po celou dobu návštěvy měli nasazenu ochranu dýchacích cest (číst dál).

Pokud se v Den otevřených dveří nebudete cítit úplně fit, je lépe raději zůstat doma. Původně zamýšlený online přenos se z technických důvodů nedaří zajistit. Záznam se pokusíme zveřejnit co nejdříve. Školu si tak budete moci prohlédnout alespoň ze záznamu.

Mezitím se můžete podívat na prezentaci Dne otevřených dveří, kterou najdete na našich webových stránkách a kde se můžete přihlásit na přípravné kurzy a na přijímačky nanečisto nebo si vyzkoušet originální únikovou hru.

Těšíme se na setkání ve čtvrtek!