Anežka Vargová první v okresním kole olympiády z češtiny

V pondělí 28. března se na svitavské obchodní akademii uskutečnilo okresní kolo olympiády z českého jazyka kategorie středních škol, do kterého jsme vyslali velmi silnou dvojici – Anežku Vargovou (3.A) a Anetu Kastnerovou (7.P). Jejich konkurenty byli studenti a studentky z gymnázií ve Svitavách a Jevíčku, ze svitavské obchodní akademie, vojenské školy v Moravské Třebové a litomyšlské pedagogické školy. Anežka v soutěži excelovala. Svoji konkurentku, která skončila na druhém místě, předčila o celých 10 bodů, což je naprosto famózní výkon. Aneta se v soutěži také držela výtečně, místo „na bedně“ jí uniklo o pouhý půlbod. Děvčata, veliká gratulace a Anežce přejeme hodně štěstí do krajského kola.