Aktuální informace KamPoMaturite.CZ – prosinec 2019

Milí studentipřejete si vědět aktuální informace o blížících se NSZ SCIOpřípravném kurzu TSP MUNI na poslední chvílikurzu matematiky či psychologie nebo novinky k přijímacímu řízení na VŠ? Pak čtěte dáleco přináší KamPomaturitě.cz:

Na www.VysokeSkoly.com jsme aktualizovali informace k přijímacímu řízení pro více než 130 fakult a škol. Studenti si mohou stáhnout naši aplikaci Adresář škol – k dispozici je zdarma na Google play i AppStore.

7. prosince 2019 probíhá první termín NSZ SCIO další bude následovat 8. února 2020. Informace k termínům a odkazy na doporučenou literaturu uvádíme zde.

18. ledna 2020 zahajujeme v Brně přípravný kurz TSP MU na poslední chvíli. V lednu otvíráme také kurz chemie v Praze a Brněmatematiku pro přípravu k maturitě a na VŠ moduly OSPa také přípravný kurz psychologie. Přihlášky a informace ke kurzům najdou studenti zde.

Chystáme také nové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZdistribuce do maturitních ročníků proběhne v týdnu od 6. ledna 2020. Ke stažení bude opět i na našich stránkách a Facebooku.