7. prosinec 2017 – Den otevřených dveří na Gymnáziu v Poličce

Srdečně zveme zájemce o studium na víceletém nebo čtyřletém gymnáziu, jejich rodiče i širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který se koná  7. prosince od 14. do 17. hodin.

Přijďte k nám a využijte příležitosti, kdy pod vedením našich studentů a učitelů si budete moci  prohlédnout prostory gymnázia, vybavení odborných učeben,  nahlédnout, jaké možnosti studium na naší škole může poskytnout. Zájemcům poskytneme informace o vzdělávacím plánu naší školy a o zásadních novinkách v přijímacím řízení. Gymnázium bude pro školní rok 2017 -18 přijímat jednu třídu čtyřletého a jednu osmiletého studia.

Pokud Vám termín stanovený pro DOD nevyhovuje, můžete si objednat prohlídku školy telefonicky (461 722 102) i v jiném termínu.