28. ledna 2022 – Dny otevřených dveří Ostravské univerzity

Milí maturanti, předávám informaci z Ostravské univerzity.

28. ledna 2022 rádi osobně přivítáme studenty na řadě našich pracovišť napříč fakultami. Studenti budou mít příležitost osobně poznat zástupce jednotlivých kateder a zeptat se jich na vše, co je ohledně studia na Ostravské univerzitě zajímá. Aktuální informace o Dni otevřených dveří najdete na stránkách studujostravskou.osu.cz. Akce je podmíněna příznivou epidemiologickou situací a bude probíhat s ohledem na aktuální pravidla.

Ostravská univerzita myslí také na budoucnost nás všech. Již třetím rokem plníme slib, že za každou podanou přihlášku zasadíme v našem regionu strom. Stejně tak jsme se tomu zavázali také u nově podaných přihlášek. Krátké video ze sázení můžete zhlédnout na tomto odkaze: youtu.be/Do7mDJHKeFQ.