Výuka pro nižší a vyšší gymnázium od 5. října do 16. října 2020

Na základě usnesení vlády ze dne 30. 9. 2020 dojde na následující dva týdny od 5. října do 16. října 2020 k omezení výuky:

Žáci nižšího gymnázia se budou vzdělávat prezenční formou dle platného rozvrhu beze změn (s výjimkou úpravy výuky hudební výchovy a tělesné výchovy).
Žáci vyššího gymnázia se budou vzdělávat distanční formou dle provizorního rozvrhu (viz. informace v KOMENS).

Provizorní rozvrh pro žáky VG je ke stažení zde. Žlutě podbarvené hodiny jsou určeny pro on-line výuku zpravidla ve formě videokonferencí. U maturitního ročníku v režimu „on-line“ proběhnou všechny hodiny. Ostatní hodiny (konzultační) jsou určeny pro vypracování zadané práceúkolůprojektů apodpřípadně pro konzultace po dohodě s vyučujícími.

Prosíme žáky VGaby si v případě nezájmu o obědy ve školní jídelně v průběhu nadcházejících dvou týdnů obědy odhlásili – nejpozději do pátku 2. 10. 2020 do 10.30 hod.

Blžší informace k provizornímu rovrhu a stravování budou žákům a rodičům sděleny prostřednictvím aplikace KOMENS v systému BAKALÁŘI.

Mgr. Josef Dvořák