Volejbal opět na naší škole

V adventním čase, konkrétně 5. 12. 2018, naše škola tradičně pořádala okresní kolo ve volejbale středních škol. Na místní palubovce se odehrávala sportovní klání tentokráte čtyř gymnázií (Polička, Svitavy, Litomyšl, Moravská Třebová) v dívčí i v chlapecké kategorii. Byli jsme svědky jak jednoznačných zápasů, tak zápasů velmi vyrovnaných, především u dívčích družstev. Naše děvčata bohužel neobhájila loňské první místo. V rozhodujícím zápase s Gymnáziem Svitavy nezvládla začátek prvního setu a následně ani koncovku dobře rozehraného druhého setu.

Do dalšího zápasu s Gymnáziem Litomyšl po předchozím zklamání pak chyběla úplná motivace. Hrál se hezký volejbal a děvčata se za své výkony určitě nemusí stydět. Patřilo jim nakonec třetí místo, stejně jako našim chlapcům. Ti se teprve učí a sbírají volejbalové zkušenosti. Oběma družstvům patří velký dík.

Sestava dívek: Lidmilová Kateřina, Tesařová Kateřina, Marie Dvořáková, Dvořáková Karolína, Svobodová Michaela, Tutková Tereza, Štejdířová Michaela, Korábová Vendula

Sestava chlapců: Bárta Luboš, Drašar Jaroslav, Kysilka Matěj, Pejchar Štěpán, Jílek Jan, Tichý Filip, Pospíšil Jan

Výsledky chlapci

Výsledky dívky