V úterý začíná distanční výuka

Milí studenti, vážení rodiče,

chtěl bych vám všem nejprve tlumočit pozdravy od pedagogů gymnázia. Moc na vás všechny myslíme, doufáme, že jste v pořádku a že tuto nově nastalou situaci zvládáte s klidnou myslí a pevným zdravím. Držte se!

Jak již bylo avizováno, počínaje úterým 17. 3. spustíme formou Microsoft Office 365 – TEAMS distanční výuku. Doporučujeme, abyste si stáhli desktopovou verzi této aplikace. Je možné, že ne vše bude ze začátku zcela fungovat. Učíme se i my, učitelé 😉

V odkazu níže naleznete provizorní rozvrh hodin, kterého se budeme držet pro účely distanční výuky. V barevně vyznačených hodinách se budou pedagogové snažit být žákům jednotlivých tříd k dispozici v prostředí TEAMS. Na způsobu práce (chat, stažení materiálů, práce ve sdílených dokumentech, videokonference/webinář) se s vámi domluví jednotliví vyučující.

Moc prosím především vás, žáky, abyste ke studiu a práci v TEAMSech přistoupili zodpovědně. Vím, že vaši učitelé investují veliké úsilí do toho, aby pro vás připravili smysluplnou výuku. Někdy budete před svými učiteli s ovládáním technologií napřed. Prosím, pomozme si navzájem!

Nechceme vás zahrnout pouze materiály a testy. Chtěli bychom připravit výuku, která bude smysluplná a pomůže vám rozšířit si svoje znalosti a dovednosti. Snad se nám to alespoň trochu podaří.

Přeji nám všem brzké setkání opět v lepších časech.

Mgr. Josef Dvořák
ředitel školy

Studenty maturitních ročníků budeme o harmonogramu maturitních zkoušek informovat hned, jak budeme mít patřičné informace k dispozici.

Provizorní rozvrh pro distanční výuku.