Středoškolský volejbal opět po roce

Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili okresního kola středoškolského volejbalu. Tentokrát se konalo 18. 11. ve Svitavách a my jsem se zapojili pouze v dívčí kategorii. Tu tvořily celkem čtyři týmy: Gymnázium Svitavy, Gymnázium Polička, Gymnázium Jevíčko, Pedagogická škola Litomyšl. I když jsme vyrazili s méně početným týmem a navíc zraněným, šance na postup tu určitě byla. Šlo o to porazit hlavní favoritky – Gymnázium Svitavy. Díky tomu, že jsme rozhodující zápas přivedli do tiebreaku, mohli jsme mile překvapit. Ale konečný výsledek 13:15 ve prospěch soupeřek hovořil jednoznačně. Přesto díky všem zúčastněným. Opět se potvrdila jedna velká pravda, že dívčí volejbal je nevyzpytatelný. Jasný náskok neznamená jasné vítězství. Druhé místo nám však patří oprávněně.

Sestava: Karolína Dvořáková, Michaela Nováková, Tereza Tutková, Michaela Štějdířová, Vendula Korábová, Kateřina Pešavová, psychická podpora: Eliška Bartošová, Šarka Kučerová.