Prezenční výuka na gymnáziu bude obnovena od úterý 29. září

Po týdenní distanční výuce jsme vděčni za výsledky dnešních testůkteré jsou u všech pedagogů gymnázia negativní.  Po domluvě s Okresní hygienickou stanicí se můžeme od úterý 29. září 2020 vrátit k prezenční výuce ve škole.

Žádáme všechny studentyaby v prostorách školy i nadále nosili roušky či respirátorydůsledně dodržovali hygienu mytí rukou a pravidelně používali dezinfekci na ruce.

Zároveň prosíme studenty o odpovědné chování i v době mimo výuku. V případě významného podezření na příznaky vykazující známky onemocnění covid-19 je vhodné zůstat domakontaktovat ošetřujícího lékaře a následně třídnímu učiteli absenci omluvit s udáním její předpokládané délky a důvodu.

Doufámeže dobře dopadnou i dnešní výsledky testů u žáků. Všem studentůmrodičům a pedagogům přejeme pevné zdravíradost ze/do života a děkujeme za bezva přístup k distanční výuce – jste skvělí!!!

Těšíme se na viděnou v úterý ve škole!

Josef Dvořák