Organizace výuky od 12. – 30. října 2020

V následujících týdnech bude výuka na gymnáziu organizována jako doposud, t.j. nižší stupeň víceletého gymnázia se i nadále bude vzdělávat prezenčně ve škole, pro vyšší stupeň gymnázia bude výuka probíhat distančně dle provizorního rozvrhu.

Provizorní rozvrh pro žáky VG je ke stažení zdeŽlutě podbarvené hodiny jsou určeny pro on-line výuku zpravidla ve formě videokonferencí. U maturitního ročníku v režimu „on-line“ proběhnou všechny hodiny. Ostatní hodiny (konzultační) jsou určeny pro vypracování zadané práceúkolůprojektů apodpřípadně pro konzultace po dohodě s vyučujícími. 

Zabezpečení školního stravování zůstává beze změn. 

Na dny 26. a 27. řijna vyhlásilo MŠMT dny volnana které navazuje státní svátek a podzimní prázdniny. V celém týdnu od 26. – 30. října výuka neprobíhá. O tomjak bude výuka organizována v následujícím obdobíbudeme informovat na základě rozhodnutí kompetentních orgánů.

Dovolím si touto cestou apelovat na studentyrodiče a veřejnost a požádat o racionální a zodpovědný přístup k vypořádání se s hrozící epidemií na straně každého z nás. Čím dál tím více si uvědomujemeže škola a prezenční vzdělávání má ve společnosti své nezastupitelné místo. Naším přáním je co nejrychlejí se navrátit k plnohodnotné prezenční výuce. Pokud tomu můžeme jakkoliv napomoci naším zodpovědným chovánímmoc prosímabychom tak učinili. 

Mgr. Josef Dvořák
ředitel školy