Open Day MUNI 2018

Zájemci o studium na Masarykově univerzitě zpozorněte! Blíží se Open Day MUNI 2018 – celouniverzitní den otevřených dveří.

Událost je primárně určena středoškolským zájemcům o studium na Masarykově univerzitě. Celá akce vypukne na osmi fakultách MUNI v pátek14. září 2018výjimkou je Lékařská fakulta která se v rámci Open Day 2018 uchazečům otevře v mimořádném termínu: v sobotu3. listopadu 2018.

Program je plně v režii studentských koordinátorů návštěvníci získají například informace k přijímacímu řízenínové studijní nabídce a především na vlastní oči poznají fakulty Masarykovy univerzity. V rámci jednoho dne je možno navštívit až tři fakultynebo se seznámit s aktivitami mimofakultních pracovišť jako CEITECÚVTKariérní centrumCentrum zahraniční spolupráce či středisko Teiresiás.

Více najdete na webu openday.muni.cz. Zde probíhá také registrace zájemců o akci..