ON-LINE semináře FYBICH

Milí studenti, pro Vás,  kteří toužíte po dalším vzdělávání v oborech biologie a chemie, doporučuji semináře FYBICH. Tuto sobotu proběhnou další z nich (jeden z přednášejících je náš bývalý absolvent), informace od organizátora najdete níže:

Ráda bych opět Vás i Vaše studenty pozvala na ONLINE seminář FYBICH který se bude konat online v sobotu 10. 10. 2020. Přednáška na biologickém směru začne již v 8:30 – 10:00 a bude se jednat o téma Svět biopolymerů, přednášet bude Ing. Matouš Čihák. Následně od 10:30 – 12:00 navážeme chemicko-fyzikálním směrem a přednáškou na téma Vlákenné formy polymerních materiálů, zde se vystřídají dva přednášející Mgr. Štěpán Vondrovic a Mgr. Eliška Šestáková.

Anotace k přednáškám zasílám v příloze.

Na přednášky je nutné se předem přihlásit na našem webu, přihlášeným účastníkům zašlu před seminářem v emailu odkazy, přes které bude možné online přenos sledovat. Studenti mohou samozřejmě sledovat obě přednášky. Dotazy mohou psát kdykoli do chatu.

Odkaz na přihlašování je zde: https://www.contipro.cz/vzdelavani/fybich