Milí studenti, letošní maturanti! Zpozorněte – je tu aktuální info Kampomaturitě.cz!

Přejete si znát, na které VŠ můžete ještě v březnu podat přihlášku? Kalendář termínů a přehled fakult najdete zde.

Na kterých fakultách se můžete ještě zúčastnit Dnů otevřených dveří? Kompletní přehled najdete zde a také v kalendáři termínů.

Zajímá Vás problematika statusu studenta (pro případ, že neuspějete u maturity či přijímaček, případně volíte jinou než prezenční formu studia v dalším studiu, či Vás zajímá možnost přivýdělku bez ztráty statusu)? Odpovědi na nejčastější dotazy a odkazy na příslušnou legislativu najdete v našem článku.

Aktualizovaný oblíbený přehled Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol, e-booky s informacemi pro rok 2018 můžete nalézt a stáhnout zde.

Na webu www.kampomaturite.cz jsou zveřejněny přípravné kurzy k přijímacím zkouškám, které budou zahájeny v říjnu 2018.