Jak uspět u přijímaček na medicínu – nabídka bezplatné online přednášky

Vážení zájemci o studium medicíny,

rádi bychom Vás pozvali na bezplatnou online přednášku s názvem Jak uspět u přijímaček na medicínu, která se bude konat ve čtvrtek 13. 10. 2022 od 18 hodin. Budeme si povídat o přijímacích zkouškách na jednotlivé pražské, ale i mimopražské lékařské fakulty, o tom, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými lékařskými fakultami, a jak se co nejlépe připravit na přijímací zkoušky. Budeme studentům vyprávět o tom, co vlastně studium medicíny obnáší a jak se mohou již teď během středoškolského studia začít co nejlépe připravovat na budoucí studium na lékařské fakultě.

Přednáška je vhodná pro studenty posledních a předposledních ročníků gymnázií a středních škol. Přednášku povede MUDr. Anna-Marie Stejskalová, zakladatelka kurzů MEDIKTOP, která se dostala na všechny tři pražské lékařské fakulty, úspěšně absolvovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a dnes se věnuje oboru všeobecná chirurgie. Pozvánku na tuto přednášku najdete v příloze, studenti se mohou registrovat zde až do ukončení registrací (11. 10. 2022). Přihlášeným studentům poté přijdou e-mailem přístupové údaje v průběhu středy 12. 10. 2022.

Zároveň bychom rádi upozornili, že na webu MEDIKTOP je již možné se přihlašovat na celoroční intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na medicínu, které budeme zahajovat v polovině října 2022. Více informací najdete zde.

Markéta Platilová

koordinátorka