GAUDEAMUS Brno 2019 se blíží!

Ve dnech 22. – 25. října 2019 proběhne evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání – GAUDEAMUS Brno 2019.

Na veletrhu se představí více než 300 univerzit, vysokých škol, VOŠ, jazykových škol a agentur pro vzdělávání v zahraničí. Vystavovatelé přijedou z České republiky a dalších 15-ti zemí.

V nabídce jsou interaktivní přednášky, testování předpokladů, poradenství, doprovodné programy VŠ, které vám pomohou s výběrem vhodné školy a oboru, objasní náplně studia, poradí se správným nasměrováním.

Milí studenti, přímo na veletrhu se můžete nechat otestovat a zjistit, na které obory se nejlépe hodíte. Poradci vám pomůžou s výběrem vhodné školy nebo fakulty, která nabízí váš obor. Jestli vás zajímá, kde se po škole uplatníte, můžete využít i kariérového poradenství. Pomůže vám s volbou kariéry nebo poradí, v jakém oboru je největší šance získat zaměstnání.

Účastníci se mohou zaregistrovat na www.gaudeamus.cz v sekci „Návštěvníci registrace, zajistí si tak slevu na vstupné a zdarma tištěnou brožuru „Průvodce budoucího vysokoškoláka“ a další výhody…

Také v letošním roce studenti 2. A a sexty nepojedou organizovaně, ale mají možnost využít jednoho dne k individuální návštěvě.

Více informací na výše uvedené adrese: www.gaudeamus.cz nebo u výchovné poradkyně