Gaudeamus 2020 – letos jinak

Milí studenti, zájemci o Gaudeamus – předávám několik základních informací od organizátorů:

Gaudeamus letos přijíždí do vašeho regionu.

Na veletrzích Gaudeamus se v roce 2020 setkat nemůžeme. Volbu dalšího studia však maturanti na další rok odložit nemohou. Gaudeamus proto v letošním roce zamíří za studenty do regionů!

Organizační tým veletrhu pro studenty připravil alternativní koncept veletrhu s názvem „Gaudeamus Roadshow Česko“. Cílem tohoto konceptu je vzít nejdůležitější aspekty veletrhu Gaudeamus a přivést je studentům přímo do jejich regionu. V rámci Gaudeamus Roadshow se uskuteční vždy jednodenní akce v těchto krajských městech: Brno, Zlín, Olomouc, Ostrava, Jihlava a Pardubice. Jedná se o kraje, které tvoří největší podíl na návštěvnosti veletrhu Gaudeamus v Brně. Pro ostatní regiony České republiky je připravován veletrh Gaudeamus Praha, který proběhne v termínu 19. – 21. ledna 2021.

V rámci Gaudeamus Roadshow Česko bude pro návštěvníky připraveno:

• Kontaktní místa škol s možností osobní komunikace se zástupci školy.
  • Přednášky o aktuální nabídce a podmínkách studia.
  • Odborné přednášky pro pedagogy a výchovné poradce.
  • Testovací centrum s testem předpokladů pro studium.
  • Vstup zdarma pro registrované studenty a pedagogy.

Více informací hledejte na:

Informace o organizaci účasti vás, studentů našeho gymnázia, se dozvíte od třídních učitelů a výchovné poradkyně.