Den lidských práv na gymnáziu

Ve čtvrtek 10.12.2020 si v naší škole připomene Den lidských práv. Od 7.55 se některé ročníky zúčastní prezentace Amnesty International a jejich projektu Maraton psaní dopisů, studenti budou mít možnost napsat dopisy na podporu nespravedlivě stíhaných. Odpoledne se k této aktivitě připojí občanská iniciativa FÉNIX, která zprostředkuje psaní dopisů veřejnosti ve svém stánku na náměstí.

Dopolední prezentace Amnesty International je dostupná také veřejnosti. Připojte se do TEAMs pomocí tohoto odkazu. Začínáme v 7.55.

Dopisy s příspěvkem na známku v hodnotě 40Kč bude možné nosit ke společnému odeslání k nám do školy na místo tomu určené v hlavním vchodu do budovy nejpozději do 16.12.2020. Pro více informací nás kontaktujte emailem na pejcharovaatgympolicka [dot] cz nebo jakubcovaatgympolicka [dot] cz