Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Hradci Králové

Milí zájemci o studium lékařských oborů, předávám pozvánku na Den otevřených dveří od Lékařské fakulty v Hradci Králové.

Srdečně zveme Vás a studenty Vaší školy na Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Hradci Králové, který se koná prezenčně v sobotu 4. prosince 2021 od 9.00 do 16.00 hodin.

Na Dnu otevřených dveří jsme pro Vás připravili pestrý program, v rámci něhož získáte informace ke studiu na naší fakultě a také se seznámíte s různými pracovišti. Na dvou budovách fakulty Vás čekají přednášky, workshopy a prohlídky vybraných pracovišť nebo veletržní infostánky. Přednášky o přijímacím řízení budou také vysílány online na YouTube kanále fakulty. Podrobný program naleznete na webových stránkách fakulty.

Lékařská fakulta v Hradci Králové je jednou z pěti lékařských fakult Univerzity Karlovy a patří mezi nejlepší lékařské fakulty ve střední Evropě. Mezi přednosti naší fakulty patří moderní výukové prostory a metody, kvalitní příprava na praxi, zázemí profesionální Fakultní nemocnice v Hradci Králové, „rodinné“ prostředí fakulty – to vše navíc v klidném a bezpečném studentském městě.

Lékařská fakulta v Hradci Králové studentům nabízí:

• šestileté magisterské studium Všeobecného lékařství,
  • pětileté magisterské studium Zubního lékařství a
  • tříleté bakalářské studium Všeobecného ošetřovatelství.

Se srdečným pozdravem

Hana Živná