Den otevřených dveří LF HK bude jen online

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci proběhne Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Hradci Králové v sobotu 4. prosince 2021 pouze distanční online formou. Prezenční program je tedy zrušen.

Živé online vysílání budete moci sledovat přes fakultní YouTube kanál zde, v průběhu vysílání bude možné pokládat prezentujícím dotazy přes platformu Sli.do zde. Začátek vysílání bude v 9.00 hodin.

Během online vysílání se dozvíte podrobné informace ke studijním programům Všeobecné lékařství, Zubní lékařství a Všeobecné ošetřovatelství a k podmínkám přijímacího řízení, uvidíte prezentace tvůrců testů, seznámíte se i s možností studia sdílených studijních programů na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany. Činnost studentských spolků představí naši medici, kteří se s Vámi navíc podělí o své zkušenosti se studiem na fakultě i se zážitky ze studentského života v Hradci Králové.

Podrobný program online vysílání bude zveřejněn na webových stránkách fakulty.