Cambridge Exams, David Koster, Iain Saunders – Jazyková škola PARK, Brno

Možná víteže na základě rozhodnutí Ministerstva školství mají střední školy možnost uznat certifikát o mezinárodní zkoušce z angličtiny – Cambridge Exam (FCECAE) – jako dostatečný doklad o úrovni angličtinytedy místo maturity z angličtiny. Připojte se ve čtvrtek na besedu s rodilými mluvčími z naší partnerské jazykové školykterá je zároveň testovým centrem CE. První část besedy bude probíhat v angličtiněDavid a Iain vysvětlí výhody a uznatelnost mezinárodního certifikátu pro vaše další studium a pracovní příležitostistrukturu zkoušky a její hodnocenímožnosti přípravy ke zkoušce a pravidlaza kterých lze zkoušky vykonávat i v době nouzového stavukdy jsou ostatní školy zavřené. V další části besedy vám základní informace shrneme v češtině a bude prostor pro dotazy.

Beseda o mezinárodních zkouškách z angličtinyjejich struktuřevyužití a spolupráci s partnerskou institucí – čtvrtek 11.3.2021 v 17:00 na ZOOM