Aktuální informace KamPoMaturite.CZ – prosinec 2019

Milí studenti, přejete si vědět aktuální informace o blížících se NSZ SCIO, přípravném kurzu TSP MUNI na poslední chvíli, kurzu matematiky či psychologie nebo novinky k přijímacímu řízení na VŠ? Pak čtěte dále, co přináší KamPomaturitě.cz:

Na www.VysokeSkoly.com jsme aktualizovali informace k přijímacímu řízení pro více než 130 fakult a škol. Studenti si mohou stáhnout naši aplikaci Adresář škol – k dispozici je zdarma na Google play i AppStore.

7. prosince 2019 probíhá první termín NSZ SCIO, další bude následovat 8. února 2020. Informace k termínům a odkazy na doporučenou literaturu uvádíme zde.

18. ledna 2020 zahajujeme v Brně přípravný kurz TSP MU na poslední chvíli. V lednu otvíráme také kurz chemie v Praze a Brně, matematiku pro přípravu k maturitě a na VŠ, moduly OSP, a také přípravný kurz psychologie. Přihlášky a informace ke kurzům najdou studenti zde.

Chystáme také nové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ, distribuce do maturitních ročníků proběhne v týdnu od 6. ledna 2020. Ke stažení bude opět i na našich stránkách a Facebooku.