Aktuální informace KamPoMaturite.CZ – duben 2021

Milí maturanti i ostatní zájemcije tu dubnové číslo KamPoMaturite.CZ! A co v čísle najdete?

• Aktualizovaný přehled VŠ bez přijímacích zkoušek
  •  Přehled VŠkam lze v květnu podat přihlášku
  • 2. kola přihlášek na VŠ
  • Status studenta
  • Přípravné kurzy 2021/22

V květnu můžete podat přihlášku na VŠPJ FAPPZ ČZU (nově akreditovaný program Veterinární asistent)FSZ TULDFJP a FEI UPCENF VŠE a další veřejné vysoké školy – celý přehled je aktualizován v článku a kalendáři zde.

Mnoho vysokých škol zrušilo přijímací zkouškypřípadně přijímají uchazeče bez zkoušek ve druhém kole. Aktualizovaný přehled najdete zde. VŠ také reagovaly na změny v termínech maturitních zkoušekaktuální data přijímacích zkoušek jsou uvedeny v kalendáři akcí.

Jsou vypsány přípravné kurzy od podzimu 2021 v online i prezenční podobě. Úplný přehled je k dispozici zde.

Více informací: přímý odkaz na PDF formu dubnového čísladalší čísla časopisu v PDF či listovací podobě najdete zde