Aktuální informace z březnového čísla KamPoMaturitě.CZ

Milí studenti, přejete si získat více informací o následujícím: přihlášky na VŠ ještě nyní, status studenta, nejžádanější obory VŠ, přezkoumání rozhodnutí v případě neúspěchu u přijímaček? …pak čtěte dále.

Na které veřejné VŠ můžete v průběhu března ještě podat přihlášky najdete zde.

Přejete si více dozvědět o problematice statusu studenta? Pro ty, kteří neuspějí u maturity či přijímaček, případně volí jinou než prezenční formu studia v dalším studiu a zajímá je možnost přivýdělku bez ztráty statusu. Odpovědi na nejčastější dotazy a odkazy na příslušnou legislativu najdete v našem článku. Zde také nová schémata: Zůstane mi po maturitě status studenta a Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ.

Oblíbený přehled Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol, e-booky s informacemi pro rok 2019, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí v případě, že se vám nepovedly přijímačky? najdete zde.