Aktivity VŠCHT Praha, jaro, léto 2021

 Zájemci, přináším nabídku aktivit VŠCHT:

hledejte více na: <https://www.vscht.cz/>.

Průzkum zájmu o studium na VŠ

Prosíme Vaše žáky o vyplnění krátkého dotazníku v souvislosti s průzkumem jejich zájmu o studium na vysoké škole<https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aVQIpSfZakiWbvNQvy_giveN718gPkdHpo3D5DnByUZUM1RYSDZKVzQ0RlI3TjBZVTJUWEROTENEVy4u>. Vyplnění nezabere více než 9 minut. Dotazník je anonymní. Děkujeme vám!

Letní vědecký tábor na VŠCHT Praha pro SŠ

Stále máme několik míst na Letní vědecký tábor<https://www.vscht.cz/spoluprace/skoly/pro-zaky/letni-tabor/ss>, který je určen pro středoškoláky. Koná se v laboratořích a na kolejích VŠCHT Praha. Tábor je pobytový. Přihlašování <https://www.vscht.cz/spoluprace/skoly/pro-zaky/letni-tabor/prihlaska> je možné do 2. 5. 2021.

Chemický kroužek pro veřejnost

Zítra 28. 4. 2021 nabízíme od 17:00 h Chemický kroužek pro veřejnost s tématem Hravé kapaliny. Pokud máte zájem, přihlaste se prosím přes dotazník<https://forms.gle/XQUQGu3taFqrGcRVA>. Akce se bude konat přes aplikaci ZOOM a ve FB skupině<https://www.facebook.com/groups/2084412185193484> se dozvíte bližší info.

Vzhůru na vysokou a ještě výš!

Stále pro Vaše žáky nabízíme možnost popovídat si on-line se studentem z VŠ, vyslechnout si jeho příběh a rady či doporučení. Aktivitu si můžete objednat do hodiny, je na 30 min. Více info zde<https://www.vscht.cz/hmch/vvv>. Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím na hmchatvscht [dot] cz<hmchatvscht [dot] cz (mailto:hmchatvscht [dot] cz)> a do předmětu e-mailu uveďte VVV – objednávka.

Hodiny moderní chemie

Začínají se pomalu otevírat školy. Pokud máte zájem o některé scénáře Hodin moderní chemie<https://www.vscht.cz/hmch> (na 45 min či 90 min) na živo u vás, objednejte si prosím naše lektory na e-mailu hmchatvscht [dot] cz<hmchatvscht [dot] cz (mailto:hmchatvscht [dot] cz)> a do předmětu e-mailu uveďte HMCH – objednávka.

Lesamáj, technicky dejvický majáles

Studenti Kampusu Dejvice pořádají letos již třetí ročník majálesu Lesamáj<https://www.facebook.com/lesamajKD>. Kvůli pandemii se koná on-line a proto máte Vy i Vaši studenti možnost nahlídnout do tajů kampusu z celé republiky. Nalaďte si hlavní program<https://www.facebook.com/events/197581148309675> 29.4.2021 od 9:00, 14:00 a 19:30 a sledujte program i doprovodný.

HANAMI

VŠCHT Praha pořádá již několikátým rokem akci HANAMI<https://www.facebook.com/events/784098022217318>, zírání na sakury, které má bohatý program. Letos se kvůli pandemii koná kompletně on-line a je zaměřen na duševní hygienu a jarní klid. Proto Vás i Vaše žáky zveme.