Letošní ročník literární a výtvarné soutěže Pardubické střípky, kterou vyhlašuje krajská knihovna v Pardubicích, byl pro naše studenty víc než úspěšný. Téma Pořád dokola zřejmě naše studenty oslovilo, neboť z pondělního předávání cen jsme si odvezli celkem 7 trofejí. Šest bylo v soutěži literární, jedna v soutěži výtvarné. A kdo se umístil?

Ivan Tišl získal 1. místo v II. kategorii. Lota Kučerová a Štěpán Jandl se rozdělili o 2. místo ve III. kategorii. Jáchym Chadima obsadil 1. místo a Anežka Dvořáková získala čestné uznání ve IV. kategorii. A v V. kategorii získali 1. a 2. místo Jáchym Tengler a Aneta Kastnerová.
Štěpán Jandl si navíc odvezl 1. místo v III. kategorii výtvarné soutěže. Všem úspěšným mladým autorům gratulujeme a přejeme hodně inspirace do dalšího literárního a výtvarného tvoření.