informace o studiu na VŠ a VOŠ

Maturanti, zpozorněte! Obměna termínů a podmínek přijímacího řízení na některé VŠ - aktuální informace KamPoMaturitě.CZ – červen 2020

Milí maturanti! Téměř všechny vysoké školy obměnily termíny a podmínky přijímacího řízení pro tento rok. Aktualizace  najdete na www.VysokeSkoly.com. Fakulty, kam se můžete hlásit a být přijati bez přijímacích zkoušek, jsou k dispozici v článku zde.

Aktuální informace KamPoMaturitě.CZ - květnové číslo časopisu

Co v čísle najdete?

• Jak se připravovat na maturitu i v režimu COVID-19
  • Které VŠ přijímají přihlášky v květnu, červnu a o prázdninách
  • Sedmero rad při vstupu do světa práce
  • Status studenta po maturitě
  • Prezentace vysokých škol, vyšších odborných a jazykových škol.

Další info:

e-learningové kurzy matematiky a chemie na VŠCHT

Milí studenti, zájemci o studium na VŠCHT, předávám vám informaci o nabídce e-learningových kurzů matematiky a chemie.

Aktuální informace KamPoMaturitě.CZ - dubnové číslo časopisu

Informace od vydavatele:

Pracujeme na aktualizaci údajů o 2. kolech přijímacího řízení vysokých škol, posunu termínů pro příjem přihlášek (např. FSV UK do 30. 4.) a konání přijímacích zkoušek (např. přesun TSP MU na 20. - 21. 6. 2020). Všechny informace studenti najdou na http://www.vysokeskoly.com/kalendar-akci-1/

Nabídka kurzů z MAT a CH na VŠCHT

Zájemci o studium na VŠCHT – předávám info o kurzech MAT a CH:

Přihláška na VŠCHT – pozor změna!

Maturanti - zájemci o studium na VŠCHT, kteří budete podávat přihlášku: upozorňuji vás na aktuální změnu ohledně podání přihlášky v průběhu nouzového stavu:

Aktuální informace KamPoMaturitě.CZ - březnové číslo časopisu

Co v čísle najdete? Nové a aktualizované články:

ROADSHOW - prezentace VUT na gymnáziu v Poličce

Zájemci o studium technických oborů z řad studentů 2. A, sexty a vyšších ročníků našeho gymnázia! Máte možnost zúčastnit se „roadshow“, čili představení možností studia na Vysokém učení technickém v Brně.