informace o studiu na VŠ a VOŠ

ROADSHOW - prezentace VUT na gymnáziu v Poličce

Zájemci o studium technických oborů z řad studentů 2. A, sexty a vyšších ročníků našeho gymnázia! Máte možnost zúčastnit se „roadshow“, čili představení možností studia na Vysokém učení technickém v Brně.

Seznam VŠ akceptující zkoušku Matematika +

Milí studenti,                                                                                                 &

Aktuální informace KamPoMaturite.CZ - prosinec 2019

Milí studenti, přejete si vědět aktuální informace o blížících se NSZ SCIO, přípravném kurzu TSP MUNI na poslední chvíli, kurzu matematiky či psychologie nebo novinky k přijímacímu řízení na VŠ? Pak čtěte dále, co přináší KamPomaturitě.cz:

Milí studenti, zájemci o studium na MUNI!

Ve čtvrtek 5. prosince máte možnost zúčastnit se prezentace zástupců MUNI – můžete se ptát, co Vás zajímá ohledně přijímacího řízení, studia na různých fakultách  i studentského života. Prezentace proběhne v aule, 6. vyučovací hodinu, zúčastnit se mohou zájemci maturitních ročníků, 3. A  a septimy.

Studuj.to a první online veletrh letos 25. listopadu odpoledne !!!

Studuj.to je přehledná cesta ke vzdělání!!!

Studuj.to je internetový portál, poskytující kompletní informace a termíny o všech vysokých školách v České republice. Celá služba je kompletně zdarma.  Více informací hledejte na: facebooku STUDUJ.TO nebo webových stránkách WWW.STUDUJ.TO

Aktualizované přehledy akcí VŠ

Milí studenti, přejete si dozvědět se o akcích na VŠ, které Vás zajímají, jako jsou např. dny otevřených dveří, kurzy, termíny přijímaček?

Milí maturanti, zpozorněte a čtěte dále!

Předkládám významné informace pro Vás - maturanty a zájemce o studium na VŠ z www.casopis.kampomaturite.cz. :

Milí maturanti a Vy, kteří přemýšlíte kam dále z gymnázia!

Začíná nový školní rok 2019/20 a s ním je tu zářijové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ. Máte  možnost nahlédnout do časopisu ve své třídě (nebo je časopis ke stažení či prohlédnutí zdarma na www.casopis.kampomaturite.cz. Co v čísle najdete?