informace o studiu na VŠ a VOŠ

Milí maturanti, zpozorněte a čtěte dále!

Předkládám významné informace pro Vás - maturanty a zájemce o studium na VŠ z www.casopis.kampomaturite.cz. :

Milí maturanti a Vy, kteří přemýšlíte kam dále z gymnázia!

Začíná nový školní rok 2019/20 a s ním je tu zářijové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ. Máte  možnost nahlédnout do časopisu ve své třídě (nebo je časopis ke stažení či prohlédnutí zdarma na www.casopis.kampomaturite.cz. Co v čísle najdete?

Milí studenti – maturanti současní a „čekatelé“ pro rok 2019/2020 - čtěte nové zprávy KamPoMaturite.CZ kveten 2019

Přejete si znát podrobnosti o možnosti 2. kola přijímacích pohovor“ - najdete zde: 2. kola přijímacího řízení.

Aktuální informace k maturitě a přijímacímu řízení na VŠ

Milí maturanti, máte - li zájem o nové informace, pak čtěte dubnové číslo www.casopis.kampomaturite.cz/

EvolUPCE aneb beseda s děkanem FCHT UPCE prof. Kalendou

Šestého února naše gymnázium navštívili prof. Ing. Petr Kalenda, CSc. a Mgr. Stříbrná, Ph.D. Pan prof. Kalenda je děkan chemicko-technologické fakulty (FCHT) Univerzity Pardubice. Během dvou vyučovacích hodin nám bylo představeno studium na fakultě. V Pardubicích je studium chemie dlouhodobou tradicí (VŠ chemická vznikla již v roce 1950).

Aktuální informace z březnového čísla KamPoMaturitě.CZ

Milí studenti, přejete si získat více informací o následujícím: přihlášky na VŠ ještě nyní, status studenta, nejžádanější obory VŠ, přezkoumání rozhodnutí v případě neúspěchu u přijímaček? …pak čtěte dále.

Aktuální informace k přijímacímu řízení na VŠ a k maturitě z www.kampomaturite.cz

Milí studenti, zájemci o studium na VŠ – zpozorněte:

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy – změny v přijímacím řízení

Milí studenti, ráda bych vás informovala o několika změnách v přijímacím řízení pro akademický rok 2019/2020 u oborů všeobecné a zubní lékařství:

Den otevřených dveří Př. f. MU v lednu 2019

Milé studentky, milí studenti, připomínám Vám Dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Veškeré informace najdete zde: http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Den-otevrenych-dveri